• 56
    Shares

Hakkımızda

SohbetFix.NET 2018 yılında Haziran Ayının başlarında kurulmuş bir sohbet sunucusudur. Ziyaretçilerimize ve sevgili değer verdiğimiz üyelerimize en güzel sohbet ortamını sağlamak amacıyla disiplinli ve profesionel bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Birbirinden kıymetli yöneticilerimizle her daim değerli üyelerimize ve kullanıcılarımıza güvenli ve huzurlu bir ortam oluşturmak için daima kendimizi geliştirmekte emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

VİZYON

Sanal ortamda kullanıcılarına çağın gerektirdiği alt yapıyı hazırlayarak kaliteli bir sohbet ortamını yaratmak. Bu altyapı ile alanında kendini Türkiye’ de 1. Sıralara taşıyarak chat ve sohbet ortamında kendini ispatlama yoluna girişmiş bir kurum olmaktır.

MİSYON

Sunucumuza katılan tüm üyemizin online olmasını sağlayarak kaliteli bir sohbet ortamı yaratmaya çalışmak.Kullanıcılarımızın keyifli bir sohbet platformu içinde hem eğlence olarak oyun kanallarımızla,

sohbet

hem de sohbet kanallarımızda arkadaşlık ve dostluklarla pekiştirilmiş güvenli bir sohbet ortamını yaratarak alanında tek tercih edilen sohbet platformu olmaktır.

7/24 Destek

Sorun yaşamakta olduğunuz hangi konu olursa olsun veya destek istediğiniz hangi konu olursa olsun kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sahipsiniz. Yaşayacağınız tüm sorunlar için lütfen iletişime geçiniz.Sadece sorun ve destek talebinde bulunmayıp görüş ve önerilerinizide dile getirebilirsiniz.

Uyarılar

  • SohbetFix’e katılmak için 18 yaşını doldurmuş(reşit) bir birey olmanız gerekir.
  • Çevrimiçi konumdaki yöneticilerimizle irtibat kurmak için #OperHelp odasına girebilirsiniz.
  • Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda ısrarcı olup kural ihlali yapanlar süresiz ceza alırlar.
  • T.C Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde geçerlidir.
  • Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, çıkış yaptığınızda uygulamanın arka planda çalışmadığından emin olunuz.
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE